Výsledky hledání pro výraz Návod na výrobu textilního věnce

Pokračování výsledků hledání

 • Výtvarné techniky, ruční práce, decoupage, hedvábí

  Výtvarné techniky, ruční práce, návody - pletení, háčkování, decoupage, batikování, filcování, ...Textilní techniky ...Návody podle výrobků: ... vitráže, Tiffany, vánoční dekorace, vánoční ozdoby, vánoční cukroví a adventní věnce a svícny.
  Přejít na stránku

 • NÁVODY

  včera Návod na jednoduchou kytku (30) 27.4.2012, 22:51. včera 5 aktivit pro děti .... 7) Nebo lze použít pro výrobu přáníčka, např. ke DNI MATEK. (viz ukázka) ...
  Přejít na stránku

 • kreativní tvoření | tipy a návody

  Na této stránce najdete tipy a návody na výrobu různých drobností a decoupage. Stačí si vybrat ... Tavnou pistolí přilepíme na část (popř. na celý) věnec umělé květiny a mašli. ... (Já jsem použila jutouvou stuhu ve dvou barvách a textilní mašli.
  Přejít na stránku

Scrapbook - blahopřání - decoupage - batika - malování - sklo ...

Vázání věnců návod... Pete Hughs z firmy Sizzix (výrobce Big Shot) a jeho návod na přáníčko z proběhlých ...Návody na batiku, savování a jiné textilní techniky.
Přejít na stránku

Více - Kedlubna

K výrobě potřebujete silon na navlékanání, korálky různých barevných odstínů a velikostí, ... Na internetu je spousta vyfocených i nakreslených návodů na výrobu motanice. ..... Psala jsem už, že polepit se dá ubrousky vše . . . i látka , jen je k tomu zapotřebí lepidlo na decupage textilu. ... DUŠIČKY přírodní věnce a vazby ...
Přejít na stránku

Výsledky hledání můžete okomentovat

K těmto výsledkům zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat komentář

Pro odeslání komentáře se prosím přihlaste. Prihlasit se pres FB

Výsledky hledání ostatních uživatelů Internetu na zadaný výraz Návod na výrobu textilního věnce